Departamento Privado, Nuevo Jacuzzi Rooftop, Ac, Gran Wf
| Wi-Fi WiFi | Spa en ontspanning Jacuzzi | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Departamento Privado, Nuevo Jacuzzi Rooftop, Ac, Gran Wf Cancún appartement bevindt zich in de Downtown Cancun wijk, binnen 17 minuten te voet van Parque Urbano Kabah en biedt een bubbelbad voor gasten om in te ontspannen. Virgen de San Juan en de Torre Escenica liggen op minder dan 450 meter verwijderd van en op 6 km van dit appartement.
Het appartement is gelegen op 10 minuten rijden van Plaza Ceviche. Een wandeling van 30 minuten brengt u naar het stadscentrum.
Gasten van Departamento Privado, Nuevo Jacuzzi Rooftop, Ac, Gran Wf appartement zullen genieten van het comfort van een badkamer met een haardroger en badlakens. Je vindt er ook een apart toilet en een douche.
Zelfvoorzienende opties op de kamer, zoals een koelkast en keukengerei, zijn beschikbaar in deze accommodatie voor gasten.
- Locale bezienswaardigheiden
- Kabah park1 km
- Estadio Toro Valenzuela4,2 km
- mercado 234 km
- Trips And Holidays Transfers4194 km
- Tropical Car Rental Cancun4683 km
- Midas Travel4429 km
- Plaza Las Americas2,3 km
- La Gran Plaza Cancun1,2 km
- Luchthavens
- Luchthaven Cancún International16 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- 24 uur bewakingsdienst
- Rookdetectors
Horeca
- Keukengerei
- Buiten eethoek
- Picknickplaats/ Tafels
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Parasols
- Ligstoelen
- Zonneterras
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
- Jacuzzi
Diensten
- Luchthavenshuttle (toeslag)
- Huishouding
- Wasserij
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Patio
- Terras
- Tuinmeubelen
- Eettafel
- Strijkfaciliteiten
- Wasmachine
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- Babyoppas/ Kinderopvang
- Vloerbedekking
Belangrijke mededeling
- Gegevens over extra bedden
- Geen ledikanten zijn beschikbaar in een kamer.
- Geen extra bedden zijn beschikbaar in een kamer.
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Departamento Privado, Nuevo Jacuzzi Rooftop, Ac, Gran Wf appartement.
Gasten van Departamento Privado, Nuevo Jacuzzi Rooftop, Ac, Gran Wf appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, Parque Urbano Kabah, binnen 17 minuten wandelafstand hiervandaan. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn de Torre Escenica (6 km) en Plaza Ceviche (3 km). - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Departamento Privado, Nuevo Jacuzzi Rooftop, Ac, Gran Wf appartement in het stadscentrum te komen?
Het duurt 30 minuten lopen om van Departamento Privado, Nuevo Jacuzzi Rooftop, Ac, Gran Wf appartement naar het stadscentrum te komen. - ❓
Hoeveel kost het om Departamento Privado, Nuevo Jacuzzi Rooftop, Ac, Gran Wf appartement te boeken?
De prijs van het boeken van Departamento Privado, Nuevo Jacuzzi Rooftop, Ac, Gran Wf appartement is $130. - ❓
Welke spafaciliteiten biedt Departamento Privado, Nuevo Jacuzzi Rooftop, Ac, Gran Wf appartement?
Ter plaatse kunnen gasten van Departamento Privado, Nuevo Jacuzzi Rooftop, Ac, Gran Wf appartement de ontspanning ervaren met een bubbelbad. - ❓
Heeft dit appartement een internetverbinding?
Ja, dit appartement is voorzien van wifi in de hele accommodatie. - ❓
Wat is precies de grootte van Departamento Privado, Nuevo Jacuzzi Rooftop, Ac, Gran Wf appartement?
Departamento Privado, Nuevo Jacuzzi Rooftop, Ac, Gran Wf appartement bestaat uit 24 vierkante meter.